مزایای کارواش نانو

اولین گروه مجاز خدمات بدون آب در کشور ( از سال ۱۳۸۹ )

مالک انحصاری نام و نشان (( نانو واش ))

 

هر آنچه که باید راجع به کارواش بدون آب بدانید:

 

  • محصولات کارواش بدون آب چگونه کار می کنند و چرا به سطح رنگ خودرو آسیب یا خراشی وارد نمی کنند؟

 

  • ذرات گرد و خاک بوسیله پلیمر های خاص و با درجه اعلا تماس پیدا می کنند و در آن به صورت مایع و محصور در می آیند ، و به حالت تعلیق درآمده و به آرامی می توان آن را از سطح خودرو پاک کرد و از نشست مجدد آن بر روی سطح جلوگیری بعمل آورد.
  • سپس گرد و خاک محصور شده در الیاف های میکروسکوپی دستمال میکروفایبر به دام می افتند.
  • فورمولاسیون محصول (Advanced ultra nano) حاوی نانو و واکس کارنابا (موم نخل) است که فلز پایه بدنه خودرو را بتونه کاری می کند و هم زمان رنگ بدنه خودرو را برای محافظت دو برابر، دفع آب، داشتن سطحی فوق العاده نرم، صاف و براق، و بهره مندی از خصوصیات محافظتی ضد استاتیک (ضد ایستایی) با وکس می پوشاند. این عملکرد باعث جلوگیری از جذب گرد و خاک به سطح خودرو شده ونسبت به روش های شست و شوی سنتی سطوح خودرو را برای مدت طولانی تری تمیزتر و براق تر نگه می دارد.

                                                                                                                  ۱- ذرات گرد و خاک بر روی بدنه خودرو

۲- ذرات گرد و خاک در مایع محصور شده و به حالت تعلیق در آمده اند. و یک لایه محافظتی روی رنگ را می پوشاند.

۳- دستمال میکروفایبر گرد و خاک را از روی بدنه خودرو پاک کرده و سطحی براق و تمیز بر جای می گذارد.

با تماس محصولات کارواش بدون آب  به خودرو به طور قطع خراشی به سطح رنگ یا سطوح دیگر خودرو وارد نمی شود. مانند روش های شست و شوی خودرو، شست و شوی بدون آب نیز تکنیکی است که درآن از روش های کاربردی درست، به همراه یک دستمال میکروفایبر با کیفیت استفاده می شود، و خود محصول خراشی به بدنه خودرو وارد نمی کند. این روش یک فرایند بسیار ساده و کارآمد است که شما با استفاده از دو پارچه میکروفایبر با کیفیت می توانید به سادگی یکی از دستمال ها را تا کرده و محصول مورد نظر را روی دستمال تا شده و سطح مورد نظر اسپری کنید. سطح مورد نظر را به آرامی با همان دستمال پاک کنید و سپس به سرعت با دستمال دوم سطح را پولیش کنید تا زمانی که با یک سطح براق و درخشان آینه ای شکل رو به رو شوید. این روند را تا زمانی که کل خودرو شما تمیز و براق شود ادامه دهید. در تصویر زیر چگونگی تصحیح معایب در سطح رنگ و بدنه خودرو را با استفاده از محصولات کارواش بدون آب مشاهده می کنید.  

 

 

پس از اعمال محصولات

همانطور که مشاهده می کنید نقایص و معایب ناشی از رنگ اضافه، باران های اسیدی، قیر و گرد و خاک، و آسیب ناشی از اصابت اشیاء ریز در جاده، خط و خش دوار و دائمی ناشی از برس های کارواش های اتوماتیک، خراش، و آلاینده های صنعتی همگی با لایه ای از محصول Professional یا Advanced Ultra Nano بر طرف شده اند.

مزایای کارواش بدون آب را با پیامدهای روش های شست و شوی معمولی و رایج در نظر بگیرید. در روش های معمولی از سطلی پر از آب و صابون استفاده می شود، کف آن همه جا پخش می شود، از اسفنجی کثیف استفاده می شود که کثیفی آن زیر کف صابون پنهان شده است. خودرو را باید با چندین لیتر آب، آب کشید و سپس از یک دستمال برای خشک کردن خودرو در چند مرحله استفاده کرد که همین امر احتمال خراشیده شدن رنگ بدنه خودرو را تا حد زیادی افزایش می دهد.

شواهد زیادی دال بر آسیب دیدن و بلند شدن رنگ خودرو به دلیل استفاده از آب پرفشار و آب داغ وجود دارد، و همچنین شلنگ های فلزی کارواش ها تصادفاً به بدنه خودرو اصابت کرده و باعث کنده شدن قسمتی از رنگ و ایجاد خراش در سطوح بدنه و رنگ خودرو شده است.  

                                                                                                 

درصورت وجود هرگونه سوال؛ صرفا از طریق تماس تلفنی با کارشناسان این شرکت مطرح نمایید.

تماس فقط در ساعات اداری روزهای شنبه الی چهارشنبه

شماره های تماس:

۰۲۳-۳۳۳۶۱۹۵۶

۰۲۳-۳۳۳۶۱۹۵۷

۰۲۳-۳۳۳۶۲۲۴۵

داخلی ۱۰۵